<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	>

<channel>
	<title>Unicus Antikvárium</title>
	<atom:link href="http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://unicusantikvarium.hu</link>
	<description>Régi könyvek, metszetek, térképek, képeslapok, CD-k, hanglemezek adásvétele Sopronban.</description>
	<pubDate>Sun, 06 Jun 2010 16:05:43 +0000</pubDate>
	<generator>http://wordpress.org/?v=2.7.1</generator>
	<language>en</language>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
			<item>
		<title>Móricz Zsigmond: Csibe.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=229</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=229#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 16 Jun 2009 11:51:38 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[Móricz]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=229</guid>
		<description><![CDATA[Bp.é.n.Athenaeum.175 p.
(Móricz Zsigmond összes művei.)
Félvászon kötés.
4.000,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.é.n.Athenaeum.175 p.<br />
(Móricz Zsigmond összes művei.)<br />
Félvászon kötés.<br />
4.000,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=229</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Juhász Gyula: Holmi.1.kiad.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=227</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=227#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 16 Jun 2009 11:44:48 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[Juhász Gyula]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=227</guid>
		<description><![CDATA[Bp.é.n.Genius.160 p.,(1).
Hiányos papírborítékban.
5.000,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.é.n.Genius.160 p.,(1).<br />
Hiányos papírborítékban.<br />
5.000,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=227</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Orczy Emma,bárónő: Ferenc József gyertyatartói.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=223</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=223#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 16 Jun 2009 10:04:39 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[Ferenc József]]></category>

		<category><![CDATA[Milliók könyve]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=223</guid>
		<description><![CDATA[Bp.1926.Singer és Wolfner.96 p.
(Milliók könyve 138.sz.)
Viseltes papírkötés.
1.500,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.1926.Singer és Wolfner.96 p.<br />
(Milliók könyve 138.sz.)<br />
Viseltes papírkötés.<br />
1.500,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=223</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Drescher Pál: A szép magyar könyv 1473-1938.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=221</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=221#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 16 Jun 2009 09:44:55 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[könyvtörténet]]></category>

		<category><![CDATA[Officina]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=221</guid>
		<description><![CDATA[Bp.1938.Officina.39 p.,31 p.(ill.),(1).
(Officina képeskönyvek.)
Kemény kartonkötés.
2.600,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.1938.Officina.39 p.,31 p.(ill.),(1).<br />
(Officina képeskönyvek.)<br />
Kemény kartonkötés.<br />
2.600,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=221</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Magyar-latin szótár.A középiskolák számára.Szerk.Burián János.2.jav.kiad.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=217</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=217#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 16 Jun 2009 08:56:59 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[Burián]]></category>

		<category><![CDATA[latin.szótár]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=217</guid>
		<description><![CDATA[Bp.(1906)Franklin.524 p.,(2).
Egészvászon kötés.
3.000,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.(1906)Franklin.524 p.,(2).<br />
Egészvászon kötés.<br />
3.000,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=217</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Weninger Antal,dr.: A keleti jóga.India misztikája és ősi gyógymódja.3.kiad.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=215</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=215#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 16 Jun 2009 08:47:26 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[India]]></category>

		<category><![CDATA[jóga]]></category>

		<category><![CDATA[Weninger]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=215</guid>
		<description><![CDATA[Bp.é.n.Vörösváry.1 t.,286 p.,11 t.
Aranyozott félvászon kötés.
4.000,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.é.n.Vörösváry.1 t.,286 p.,11 t.<br />
Aranyozott félvászon kötés.<br />
4.000,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=215</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Papp Jenő: A mai Magyarország erkölcsrajza.Korunk kritikája 1918-1933.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=213</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=213#comments</comments>
		<pubDate>Mon, 15 Jun 2009 14:49:07 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[erkölcs]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=213</guid>
		<description><![CDATA[Bp.1934.Káldor.276 p.
Foltos vászonkötés.
3.000,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.1934.Káldor.276 p.<br />
Foltos vászonkötés.<br />
3.000,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=213</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Nyomdász évkönyv és uti kalauz az 1911.évre.Szerk.Lerner Dezső.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=211</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=211#comments</comments>
		<pubDate>Mon, 15 Jun 2009 14:38:58 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[nyomdászat]]></category>

		<category><![CDATA[Térkép]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=211</guid>
		<description><![CDATA[Bp.1910.Magyarországi Könyvnyomdászok és Betűöntők Szakegyesülete.(2),253 p.,(13),
1 kinyitható Magyarország térkép (Hátsek Ignácz).
Kopottas,egészvászon kötésben.
4.500,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.1910.Magyarországi Könyvnyomdászok és Betűöntők Szakegyesülete.(2),253 p.,(13),<br />
1 kinyitható Magyarország térkép (Hátsek Ignácz).<br />
Kopottas,egészvászon kötésben.<br />
4.500,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=211</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>A pesti művelt társalgó.Nélkülözhetetlen kézikönyv&#8230;Szerzé egy pesti arszlán.(K.J.)8.kiad.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=206</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=206#comments</comments>
		<pubDate>Mon, 15 Jun 2009 14:05:10 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[anekdota]]></category>

		<category><![CDATA[kártya]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=206</guid>
		<description><![CDATA[Bp.é.n.Lampel.VIII.511 p.
Kissé laza,festett egészvászon kötésben.
5.000,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.é.n.Lampel.VIII.511 p.<br />
Kissé laza,festett egészvászon kötésben.<br />
5.000,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=206</wfw:commentRss>
		</item>
		<item>
		<title>Lévai Mihály: A fekete hegyeken.Haditudósítások Montenegro kapitulációjáról.</title>
		<link>http://unicusantikvarium.hu/?p=204</link>
		<comments>http://unicusantikvarium.hu/?p=204#comments</comments>
		<pubDate>Mon, 15 Jun 2009 13:51:46 +0000</pubDate>
		<dc:creator>unicus</dc:creator>
		
		<category><![CDATA[Könyv]]></category>

		<category><![CDATA[I.világháború]]></category>

		<category><![CDATA[Montenegro]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://unicusantikvarium.hu/?p=204</guid>
		<description><![CDATA[Bp.1916.Schenk Ferecz.109 p.,(1).
Viseltes papírkötésben.
1.500,-Ft
]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<p>Bp.1916.Schenk Ferecz.109 p.,(1).<br />
Viseltes papírkötésben.<br />
1.500,-Ft</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://unicusantikvarium.hu/?feed=rss2&amp;p=204</wfw:commentRss>
		</item>
	</channel>
</rss>
